Carl Fredrik Reuterswärd färlitografi

210624

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): Komposition, signerade CFR, färglitografi, 52x40 cm

Konst, Måleri

Fack 1

Budhistorik (3 bud)

967243
974621
967243

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.