Mina Carlson Bredberg oljemålning

210614

CARLSON-BREDBERG, Mina (Willhelmina) (1857-1943): Porträtt av Lisa Stenrot, signerad C bredberg 1927, olja på duk, 61x50 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (5 bud)
977171
4 600
976998
700
976990
600
976212
500
976176

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.