William Gislander oljemålning

210582

GISLANDER, William (1890-1937): Skummande hav, signerad och daterad William Gislander 1916, olja på duk, 50x100 cm

Konst, Måleri

Rum 1

William Gislander oljemålning

Budhistorik (16 bud)
977196
977195
1 900
977194
1 800
977193
1 700
977192
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.