William Gislander oljemålning

210578

GISLANDER, William (1890-1937): Sjöfåglar, signerad och daterad William Gislander 1926, olja på duk 50,5x61,5 cm

Smärre reva

Konst, Måleri

Fack 4

William Gislander oljemålning

Budhistorik (8 bud)
977671
1 300
977632
977617
976032
973673
600

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.