Ljusstakar Louis XV

210563

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-tal, Louis XV, brännförgylld mässing, höjd 27 cm

Mindre bricka saknas troligen mellan skaft och fot

Belysning, Ljusstakar

Monter 15

Ljusstakar Louis XV

Budhistorik (13 bud)
980176
5 000
977737
4 600
977736
4 400
971092
4 200
971091

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.