Kandelabrar empirestil

210549

KANDELABRAR, 1 par, för 2 ljus vardera, avtagbar till ljusstake, Frankrike, empirestil, förgylld brons, 1800-talets slut, höjd 27 cm

Belysning, Ljusstakar

Monter 14

Kandelabrar empirestil

Budhistorik (7 bud)
978039
2 400
976733
975364
974228
1 300
973948

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.