Carl Kylberg landskap

210504

KYLBERG, Carl (1878-1952): Landskap med rött hus, monogramsignerad, olja på duk, 18x25 cm

Konst, Måleri

Monter 10

Carl Kylberg landskap

Budhistorik (6 bud)
977608
16 500
977037
16 000
966956
15 000
966880
966421

Slutpris SEK:
16 500
1 581 EUR, 1 856 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.