OW Nilsson oljemålning

210498

NILSSON, Olof Walfrid (1868-1956): Ånnsjön, signerad och daterad Olof W Nilsson 1934, olja på duk, 59x70 cm
PROVENIENS: Inköpt på Bukowski Auktioner, auktion 492, katalog nr 165

Konst, Måleri

Rum 3

OW Nilsson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
977124
977098
3 800
976737
3 600
970805
3 400
967379
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.