Matbord i gustaviansk stil

210496

MATBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålad, höjd 73, diameter 105, iläggsskivor 2 st, 30x110 cm vardera

Skiva med slitage

Rum 3

Matbord i gustaviansk stil

Budhistorik (29 bud)
977146
977141
977142
977141
1 900
977140
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.