Corneille serigrafi

210484

CORNEILLE (1922-2010): "Under blomman", signerad och daterad Corneille 79, 264/380, färgserigrafi, 50x70 cm

Fack 12

Corneille serigrafi

Budhistorik (7 bud)
971665
1 600
962703
971664
962703
1 400
971662
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.