Blombord i par

210483

BLOMBORD, 1 par, vitmålade, 1900-tal, höjd 83 cm

Skador

Rum 1

Blombord i par

Budhistorik (13 bud)
977065
850
974394
973523
750
968912
700
972950
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.