David Wallin olja

210482

WALLIN, David (1876-1957): "Södra Vi", monogramsignerad, utförd 1924, olja på duk på pannå, 40x32 cm

Konst, Måleri

Rum 3

David Wallin olja

Budhistorik

2013-10-20 kl 21:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.