Bordspendyl Louis XVI-stil

210479

BORDSPENDYL, Louis XVI-stil, marmor, förgylld metall, höjd 40 cm

Smärre nagg, nyckel saknas

Ändringar/tillägg
Pendel finns

Klockor/Ur

Rum 4

Bordspendyl Louis XVI-stil

Budhistorik (9 bud)
973885
700
973855
650
973430
600
973175
550
973166
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.