Skärmar Kina

210477

FÖNSTERSKÄRMAR, 1 par, Kina, 18/1900-tal, trä, genombruten dekor, 82x44 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk, Diverse

Rum 3

Skärmar Kina

Budhistorik (9 bud)
973451
1 600
973127
972834
1 400
972834
967838
950

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.