Oljemålning

210458

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Naken man med stav, signerad Berg, olja på duk uppklistrad på pannå, 75x57 cm

Retuscher, inskription över målning

Ändringar/tillägg
Inskription över målning

Konst, Måleri

Fack 15

Oljemålning

Budhistorik (9 bud)
967662
750
967743
700
967662
600
967503
550
967061
500

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.