Charlotte Ågård olja

210438

ÅGÅRD, Charlotte (samtida): "Kropp", monogramsignerad Å, olja på duk, 55x45 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Fack 13

Charlotte Ågård olja

Budhistorik (5 bud)
973505
550
973217
500
973217
970440
969868

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.