Charlotte Ågård olja

210435

ÅGÅRD, Charlotte (samtida): "Snårskogen", monogramsignerad Å, olja på duk, 61x50 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Fack 18

Charlotte Ågård olja

Budhistorik (4 bud)

973967
700
973622
650
973622
971886

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.