Charlotte Ågård olja

210434

ÅGÅRD, Charlotte (samtida): "Svarta träden, monogramsignerad Å, olja på duk, 50x60 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Fack 16

Charlotte Ågård olja

Budhistorik (5 bud)
973384
550
973213
500
973213
973203
971871

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.