Charlotte Ågård olja

210431

ÅGÅRD, Charlotte (samtida): "Tulpaner", monogramsignerad Å, olja på duk, 37x45 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Rum 3

Charlotte Ågård olja

Budhistorik (16 bud)
974208
1 300
973963
974198
973963
974137

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.