Johan Åkerlund oljemålning

210404

ÅKERLUND, Johan (1856-1902): Korgosse, signerad och daterad J Åkerlund 1880, ca 113x76 cm

Dukskador, fläckar

Konst, Måleri

Rum 13

Johan Åkerlund oljemålning

Budhistorik (4 bud)

973216
900
972927
850
971610
750
963808

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.