Byrå sengustaviansk

210395

BYRÅ, med stenskiva, sengustaviansk, fanérad i mahogny, beslag och listverk i mässing, höjd 85, 80x41 cm

Nyckel saknas, skiva med lagningar, fanérskador, sprickor, beslag med skador

Rum 3

Byrå sengustaviansk

Budhistorik (14 bud)
973851
5 400
973856
5 200
973851
4 800
973803
3 200
973161

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.