Kopparkittel

210386

KITTEL, koppar, 1800-tal, höjd 30, diameter 43 cm

Bruksslitage

Allmoge, Diverse

Rum 4

Kopparkittel

Budhistorik (14 bud)
973262
900
973134
850
972220
973133
972220
750

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.