Matbord Karl-Erik Ekselius för JOC Vetlanda

210384

MATBORD, 1950-tal, Karl-Erik Ekselius för JOC Vetlanda, skyltmärkt JOC Vetlanda, fanérat i teak, höjd 73, 90x90, total längd 180 cm

Smärre tryckskador och fläckar

Rum 15

Budhistorik (24 bud)
974100
2 600
974099
2 400
974098
973542
973540
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.