Damskrivbord jugend

210383

DAMSKRIVBORD, 1900-talets början, jugend, fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd 110, 94x61 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 11

Damskrivbord jugend

Budhistorik (12 bud)
973647
973922
1 900
973647
1 800
973921
1 700
973647
1 400

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.