Roger Svensson oljemålning

210354

SVENSSON, Roger (född 1964): "Bortom", monogramsignerad RS samt signerad och daterad á tergo Roger Svensson 1998, olja på duk, ca 40x60 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Roger Svensson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
974165
974164
750
974128
700
974128
650
974083
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.