Madeleine Pyk akvarell

210352

PYK, Madeleine (född 1934): "Cykel bakom muren", akvarell, signerad och daterad M Pyk 64, ca 22x27 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Madeleine Pyk akvarell

Budhistorik (22 bud)
973204
3 400
973208
3 200
973204
969700
2 800
968738
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.