Marc Chagall utställningsaffich

210341

CHAGALL, Marc (1887-1985), efter, "Moses and the tablets of the law", färglitografi, 1962, osignerad, mourlot Museé Rath-Geneve, 73x50 cm
Litt. Sorlier sid 43

Veck

Fack 9

Budhistorik (5 bud)
962632
450
972947
450
962632
966329
962632

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.