Beda Löberg oljemålning

210338

LÖBERG, Beda (1895-1974): Stilleben, olja på pannå, signerad och daterad a tergo Beda Löberg 1945, 19x24 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Beda Löberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

973374
972773
962617

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.