Lodregulatur

210328

LODREGULATUR, 1800-talets slut, urverket Gustav Becker, fodral i valnötfaner, ca 142 cm, nyckel, lod och pendel finns

Klockor/Ur

Rum 11

Lodregulatur

Budhistorik (17 bud)
966465
3 200
972246
966465
2 600
970016
2 400
966465

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.