Charlotte Ågård olja

210284

ÅGÅRD, Charlotte (samtida): "Självporträtt", monogramsignerad Å, olja på duk, 81x65 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Fack 12

Charlotte Ågård olja

Budhistorik (29 bud)
974156
974155
974145
1 900
974154
1 900
974145
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.