Charlotte Ågård olja

210281

ÅGÅRD, Charlotte (samtida): "Hav och blommor", monogramsignerad Å, olja på duk, 50x61 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Rum 1

Charlotte Ågård olja

Budhistorik (5 bud)
973398
500
972035
450
970447
969865
968797

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.