Miriam Vainio olja

210257

VAINIO, Miriam (1915-1977): "Växande", signerad och daterad -72, olja på pannå, 38x46 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Fack 8

Miriam Vainio olja

Budhistorik (5 bud)
972540
450
965885
961658
962240
961658

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.