Miriam Vainio olja

210255

VAINIO, Miriam (1915-1977): Bystaden, signerad, olja på duk på pannå, 38x46 cm

Konst, Måleri

Fack 5

Miriam Vainio olja

Budhistorik (8 bud)
971896
600
971661
550
962496
500
971660
500
962496
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.