Klaffbord Karl Johan

210248

KLAFFBORD, Karl Johan, fanérad med mahogny, träskuren och förgylld dekor, mässingsbeslag, höjd 73, 95x69 cm

Slitage

Rum 8

Klaffbord Karl Johan

Budhistorik (5 bud)
973419
973405
2 400
973089
500
965214
962730

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.