Miriam Vainio olja

210235

VAINIO, Miriam (1915-1977): Röd interiör, signerad Miriam Vainio, olja på pannå 38x46 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Ytslitage

Konst, Måleri

Fack 14

Miriam Vainio olja

Budhistorik (2 bud)

970726
962245

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.