Miriam Vainio olja

210228

VAINIO, Miriam (1915-1977): I staden, signerad och daterad Miriam Vainio -74, olja på pannå, 32x40 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Fack 14

Miriam Vainio olja

Budhistorik (1 bud)

962246
2013-10-12 20:09:11

2013-10-19 kl 14:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.