Miriam Vainio oljemålning

210216

VAINIO, Miriam (1915-1977): "Ny vår", signerad och daterad Miriam Vainio -72, olja på pannå, 45x38 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Fack 5

Miriam Vainio oljemålning

Budhistorik (16 bud)
972125
950
971979
900
971924
850
971854
971923
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.