Einar Kohlmann oljemålning

210194

KOHLMANN, Einar (1888-1968): Landskap gäss, signerad Kohlmann, olja på duk, 50x60 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Einar Kohlmann oljemålning

Budhistorik (11 bud)
971711
3 400
971555
3 200
971710
3 200
971555
2 600
971709
2 400

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.