Gerda Sprinchorn skulptur i borns

210176

SPRINCHORN, Gerda (1871-1951): Pojke på blomblad, signerad och daterad Gerda Sprinchorn 1902, patinerad brons, höjd 13,5 cm

Konst, Skulptur

Monter 3

Budhistorik (12 bud)
972007
972006
2 800
971994
2 600
971993
2 400
968786

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.