Byrå gustaviansk stil

210168

BYRÅ, 1900-tal, gustaviansk stil, mahognyfanér, höjd 81, 103x52 cm, nyckel finns

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att uthämta vid Utlämningen

Rum 9

Byrå  gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
972194
972150
650
969538
969537
964390

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.