PG Thelander färgetsning

210163

THELANDER, P. G. (född 1936): Gymnastiska rörelser, signerad P.G. Thelander, 3/100, färgetsning, 49x63 cm

Fack 12

PG Thelander färgetsning

Budhistorik (8 bud)
971166
950
966002
900
971160
850
966002
964010
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.