Mark Hamson blandteknik

210147

HAMPSON, Mark (född 1968): "Stumblebum & the Gumchums", signerad och daterad a tergo 1993, akryl/blandteknik, 181x181 cm

Konst, Måleri

Rum 10

Mark Hamson blandteknik

Budhistorik (12 bud)
975976
3 600
975975
3 400
975974
3 200
975973
975971
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.