Hjalmar Grahn olja

210146

GRAHN, Hjalmar (1882-1949): Herreman i hatt, signerad och daterad Hj Grahn 1917, olja på duk, 75x64 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Ytskador

Konst, Måleri

Fack 9

Hjalmar Grahn olja

Budhistorik (8 bud)
971224
650
971524
600
971224
550
971522
500
971224
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.