Axel Johansen oljemålning

210118

JOHANSEN, Axel (1900-tal): Motiv från Grönland, signerad och daterad Axel Johansen 1930, olja på duk, 78x102 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Axel Johansen oljemålning

Budhistorik (4 bud)

972077
1 600
971829
969829
968062

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.