Marianne Ågren oljemålning

210093

ÅGREN, Marianne (född 1943): Kvinna i hatt, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 110x85 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (9 bud)
971536
2 600
963976
2 400
967564
963976
1 900
965135
1 800

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.