Edvin Ollers oljemålning

210088

OLLERS, Edvin (1888-1959): Skärgårdslandskap, signerad och daterad E Ollers 1956, olja på duk, ca 45x55 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (1 bud)

961900
2013-10-12 17:45:13
550

2013-10-19 kl 18:45
Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.