Nalle Steiff

210059

NALLE, 1940/50-tal, Steiff, knapp i örat, rörliga ramar och ben, höjd 34 cm

Brukslitage, hårt sliten

Leksaker

Monter 2

Nalle Steiff

Budhistorik (4 bud)

969671
450
969463
969463
959821

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.