Gideon Börje olja

210048

BÖRJE, Gideon (1891-1965): Sydländsk by, signerad Gideon Börje, olja på duk, 45x54 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Gideon Börje olja

Budhistorik (16 bud)
971038
971053
1 900
971038
1 800
971045
1 700
971038
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.