Harald Lyth litografi

210035

LYTH, Harald (född 1937): "Cesur", signerad och numrerad 111/150, 1990, litografi, 60x45 cm

Fack 12

Harald Lyth litografi

Budhistorik (14 bud)
970863
970822
750
970862
750
970822
700
970833
700

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.