Gunnar Svensson olja

210014

SVENSON, Gunnar (1892-1977): Landskap med röda stugor, signerad Gunnar Svenson, olja på duk, 59x72 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Smärre färgbortfall och ytslitage

Konst, Måleri

Rum 2

Gunnar Svensson olja

Budhistorik (2 bud)

969827
964433

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.